درباره ماشرکت آبابنا شرکتی نوپا ولی فعال که در شهریور 1389 پا به عرصه ی فعالیت عمرانی در سطح کشور گشوده است. ساخت و تحویل بیش از 140.000 متر مربع زیر بنای مسکونی در این مدت اندک گواه بر فعالیت گسترده و رو به پیشرفت شرکت می باشد. دلیل اصلی این عملکرد قابل توجه ، تجربه ی بیش از 45 ساله ی سرمایه گذاران خارجی و داخلی شرکت در زمینه ی فعالیت های عمرانی می باشد.. تلاش جهت موفقیت جامع پروژه ها و سهیم بودن در پیشبرد اهداف اقتصادی و داشتن نقشی موثر در توسعه ی تکنولوژی ساخت و ساز آرمان اصلی شرکت آبا بنا است شرکت بر اساس تکنولوژی روز ساخت و ساز صنعتی با مشارکت یکی از بزرگترین و قوی ترین شرکتهای پیمانکاری ترکیه به نام دمیرر جهت انتقال تکنولوژی به میهن عزیزمان ایران اسلامی وتسریع در انجام پروژه ها وبا موضوع ارائه کلیه فعالیتهای عمرانی، ساختمانی، پیمانکاری، شامل طراحی، محاسبه، نظارت فنی، اجرای کلیه پروژه های مشارکتی در ساخت هر نوع ابنیه فلزی و بتنی سبک و سنگین، بازسازی و تامین مصالح و ماشین آلات راه سازی و اجرای کلیه پروژه های الکتریکی و نیروگاهها و...فعالیت می نماید.


شرکت دمیرر گروپ ترکیه با بیش از 45 سال تجربه ی پیمانکاری ،سرمایه گذار خارجی شرکت آبا بنا می باشد.
شرکت دمیرر گروپ جزء یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه ی پیمانکاری ، مشاوره و طراحی ساختمان های مسکونی و تجاری و همچنین طراحی و ساخت نیروگاه های عظیم بادی در سطح بین المللی در کشور ترکیه می باشد.بزرگترین ویژگی بارز این شرکت انتقال جدیدترین تکنولوژی های ساخت و ساز و روش های نوین مدیریت در پروژه های انبوه سازی به کشور ترکیه و سایر کشورهای منطقه می باشد.
شرکت دمیرر گروپ با بیش از 45 سال تجربه ی کاری در زمینه ی پیمانکاری و ساخت توربین های بادی یکی از شرکت های بین المللی مطرح در سطح کشور ترکیه میباشد.مجموعه بناهای مسکونی ، تجاری، اداری و توربین های بادی ساخته شده و در حال بهره برداری توسط این شرکت بالغ بر 4.500.000 متر مربع بوده است.
بارز ترین ویژگی این شرکت کشف جدید ترین روش های ساخت وساز در سراسر جهان و بومی نمودن تکنولوژی های مربوط به روش های مذکور در کشورهای حوزه ی فعالیت این شرکت می باشد.برای نمونه این شرکت یکی از اولین وارد کنندگان سیستم ساخت و ساز به بوسیله ی قالب تونلی به کشور ترکیه است که در حال حاضر این روش ساخت به عنوان بهترین روش در انبوه سازی مطرح میگردد.ضمناً اولین توربین بادی نصب شده در کشور ترکیه توسط این شرکت اجرا گردیده است.
درسایه ی ویژگی های مذکور این شرکت توانسته در پروژه های در حال اجرای خود بهترین کیفیت را با سرعت باور نکردنی محقق سازد،بهترین مصداق قابل ذکر دراین خصوص پروژه ی 1006 واحدی شهر کوجا ائلی در ترکیه می باشد که در مدتی قریب به هشت ماه به اتمام رسیده است.
خاطر نشان میسازد نکته ی قابل تأکید این است که صرف ورود یک تکنولوژی پیشرفته به کشور نمیتواند به تنهایی عامل موفقیت باشد بلکه بومی نمودن آن تکنولوژی و سازگار نمودن آن با شرایط منطقه و کشور یکی از مهمترین عوامل در موفقیت تکنولوژی مذکور می باشد.
شرکت دمیرر با ایجاد شراکت با شرکت های بومی در هر کشور دست به دست هم داده و با قوت تمام به بهترین نتایج ممکن میرسد.
با رعایت اصل مذکور این شرکت در کشور جمهوری اسلامی ایران نیز با یاری شرکای صادق و توانمند وفعال خویش تحت پرچم شرکت آبا بنا و با تشکیل هیئت مدیره ای فعال در حال فعالیت می باشد